• Telefon : (+48) 505-719-290
  • Godziny otwarcia : 7:00 - 17:00
  • Adres : Owczarska 3, Warszawa Bemowo
Mali Artyści - O nas

Od Cioci Ani :)

To miejsce powstało z pasji i chęci wspierania dzieci w rozwoju dając im przestrzeń do bycia sobą. Zawsze wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć miejsce bezpieczne, kameralne i ciepłe. Aby dzieci czuły się u nas jak w drugim domu. Tak powstali Mali Artyści – kameralny żłobek na warszawskim Bemowie. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku i mamy apetyt na więcej. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaufanie, które okazywali nam przez te wszystkie lata. To jak nas odbieracie oraz uśmiechy na buziach Małych Artystów kiedy pojawiają się każdego dnia w żłobku pozwala nam stwierdzić, że odniosłyśmy sukces :)

Anna Łask - właścicielka

Mali Artyści - O Nas

Niezmiernie nam miło! :)

"Z całego serca polecam żłobek Mali Artyści - bliskościowe, bardzo indywidualne podejście do dzieci. Ciocie, które dzieci kochają, co widać od samego wejścia - jedna i druga strona zadowolona 🙂 dzieci czują się tam jak w domu, nie ma problemu z przytulaniem, noszeniem 🙃 ciocie informują o wszystkim co się z dzieckiem dzieje, nie ma problemu aby się dowiedzieć jak minął dzień, ba! jak tylko wchodzimy to Ciocie od razu opowiadaj co i jak 🙂 i dzieci również 😁 Placówka ma własny plac zabaw, który jest usytuowany z tyłu budynku, dzieci nie widać z ulicy co też jest moim zdaniem na plus. Przygodę z tym żłobkiem zaczęliśmy kilka lat temu - pierwszy uczęszczał tam syn i to był strzał w dziesiątkę! Teraz uczęszcza córka i nie zostawiłabym jej nigdzie indziej! Wiem, że jest zaopiekowana, zadowolona i w podskokach idzie do dzieci 🙂 Polecam z całego serca! Katarzyna Wasilewska"

Opieka, zabawa i rozwój

Pokazujemy dzieciom świat poprzez zabawę i doświadczanie na wielu płaszczyznach, uczymy samodzielności oraz życia w grupie. Mali Artyści odchodzący do przedszkoli są w pełni przygotowani na kolejny etap w ich życiu.

Doświadczona kadra

Ciocie posiadają niezbędne kwalifikacje opiekunki dziecięcej, wszystkie badania, kursy oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oczywiście na pokładzie Małych Artystów. Kochają pracę z nimi i potrafią w sposób niezwykle kreatywny nauczyć je wszystkiego co niezbędne. Nasze ciocie wiedzą w jaki sposób sprawić, żeby zajęcia plastyczne zamieniły się w niesamowitą przygodę, czytanie bajek zabierało do innego magicznego świata, zajęcia sensoryczne dawały przestrzeń do doświadczania świata za pomocą wszystkich zmysłów, a angielski przemycany w piosenkach i książeczkach dawał podstawy do dalszej nauki języka.

Lokalizacja

Mieścimy się w kameralnym miejscu na warszawskich jelonkach. Żłobek znajduje się z komfortowym domu jednorodzinnym, w otoczeniu zieleni, z własnym ogródkiem i placem zabaw. Wymarzone miejsce na zabawę na świeżym powietrzu, również zimą. W sezonie letnim można nawet urwać malinkę, winogronko lub wiśnię prosto z krzaczka czy drzewa :) Nie zapominamy też o komforcie rodziców- jest gdzie zaparkować czy zostawić wózek jeśli to drugie z rodziców będzie odbierało dziecko.

Rytm dnia

W żłobku dbamy o regularny tryb dnia - stałe pory zajęć, posiłków, zabawy, leżakowania, a nawet... stałe chwile z nocnikiem :) Tak - to też ważne - zwłaszcza jeśli jeszcze nie jest się z nim do końca zaprzyjaźnionym :) Wiemy też, że rodzice potrzebują czasem wiedzieć co u ich pociechy dlatego pozostajemy w stałym kontakcie za pomocą aplikacji LiveKid, gdzie oprócz spraw organizacyjnych przekazujemy też uwiecznione dowody świetnej zabawy.