"Mali Artyści" - Klub Malucha na Bemowie

Klub Malucha „Mali Artyści” to prywatny żłobek na Bemowie, który powstał specjalnie z myślą o Waszych Pociechach abyście Wy, Rodzice mogli w czasie pracy być spokojni o to, że Wasze Maleństwo jest bezpieczne, wesołe i znajduje się pod okiem fachowców. Zdajemy sobie sprawę, iż nie zastąpimy Mamy, ale dołożymy wszelkich starań aby zapewnić „Małym Artystom” domową atmosferę, w której będą mogły się swobodnie rozwijać, nie tracąc nic z beztroskiego dzieciństwa. Mali Artyści - Prywatny żłobek - Bemowo Zadbamy o to, by maluchy nie tylko cieszyły się zabawą z rówieśnikami, ale również poznawały i rozwijały swoje talenty muzyczne, plastyczne, ruchowe, a jednocześnie opanowały niezbędne umiejętności samodzielnego jedzenia, picia i innych nie mniej ważnych umiejętności życiowych. W żłobku zapewniać będziemy spotkania ze specjalistami: logopedą, lektorem języka angielskiego, oraz psychologiem. Zachowamy jednak równowagę pomiędzy zajęciami, a swobodną zabawą.

Nasze wykształcenie i doświadczenie zawodowe jest odzwierciedleniem tego co zawsze chciałyśmy robić - pracy z dziećmi. Przez lata pracy w różnych instytucjach zajmujących się opieką nad maluchami, czy też w domach prywatnych będąc nianiami zdobyłyśmy ogromne doświadczenie co pozwoliło nam na stworzenie tego miejsca. Zdałyśmy sobie sprawę z tego, jak trudno o miejsce w publicznym żłobku. W związku z tym zdecydowałyśmy się na otwarcie własnego - prywatnego żłobka na warszawskim Bemowie, gdyż wiemy, że Bemowo nie dysponuje wystarczającą liczbą miejsc w żłobkach. Mali Artyści - Prywatny żłobek - Bemowo Chcemy aby był on miejscem, do którego Wasze dzieci będą chodziły chętnie, gdzie nauczą się wielu nowych rzeczy, poznają specyfikę bycia w grupie oraz znajdą wiele czułości i troski ze strony „cioć”.

Oferta naszego Klubu Malucha jest tańsza niż zatrudnienie opiekunki, a dzieci mają kontakt z rówieśnikami i są pod opieką wykwalifikowanej kadry. Mamy dla Was wiele korzystnych rozwiązań dotyczących godzin pobytu dziecka w żłobku. Sami możecie zdecydować co bedzie najlepsze dla Was i Waszego dziecka.

Do naszego Klubiku zapraszamy maluchy w wieku od 7 miesięcy do 3,5 roku.